Utrudnienia w ruchu kursowania pociągów

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. od 1 marca 2018 r. będą utrudnienia w ruchu kursowania pociągów na linii 68 Lublin – Szastarka/Stalowa Wola Rozwadów/Rzeszów- Lublin.

Za odwołane pociągi na odcinku Lublin Zemborzyce – Kraśnik – Lublin Zemborzyce zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza BUS.

Dla pociągów w relacji Lublin – Szastarka – Lublin autobusowa komunikacja zastępcza BUS zostanie wprowadzona na odcinku Lublin Zemborzyce – Szastarka – Lublin Zemborzyce.

W związku z tym, że autobus komunikacji zastępczej nie zajeżdża pod wszystkie przystanki kolejowe, prosimy o rozpropagowanie w miarę możliwości wśród mieszkańców gminy przekazanej informacji.

Do pobrania rozkład zastępczej komunikacji:

- od 1 - 10 marca 2018 r. pobierz.pdf

- rozkład od 11 marca - 9 czerwca pobierz.pdf

- mapka komunikacji zastępczej pobierz.pdf

UE

Logo UE