Kolejne sukcesy Katarzyny Jargieła

Uczennica III klasy (sportowej) Gimnazjum w Stróży i zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy PG w Stróży Katarzyna Jargieła reprezentuje Polskę w Mistrzostwach Europy Kadetek w zapasach kobiet, które odbywają się w Macedoni.

Wychowanka Sylwestra Janika i Łukasza Kiełba jest młodą ale bardzo obiecującą zawodniczką. Powołana do Kadry Narodowej przez trenera kadry p. Władysława Olejnika w tej grupie wiekowej stawia pierwsze kroki na tak ważnej i dużej imprezie jakie są Mistrzostwa Europy. Kasia trenuje zapasy w LUKS Stróża od III klasy szkoły podstawowej w swojej karierze zdobyła 3 złote medale Mistrzostw Polski i jeden srebrny. Życzymy dalszych sukcesów.

UE

Logo UE