Aktualności

Kolejne sukcesy Katarzyny Jargieła

          Uczennica III klasy (sportowej) Gimnazjum w Stróży i zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy PG w Stróży Katarzyna Jargieła reprezentuje Polskę w Mistrzostwach Europy Kadetek w zapasach kobiet, które odbywają się w Macedoni.

Wychowanka Sylwestra Janika i Łukasza Kiełba jest młodą ale bardzo obiecującą zawodniczką. Powołana do Kadry Narodowej przez trenera kadry p. Władysława Olejnika w tej grupie wiekowej stawia pierwsze kroki na tak ważnej i dużej imprezie jakie są Mistrzostwa Europy. Kasia trenuje zapasy w LUKS Stróża od III klasy szkoły podstawowej w swojej karierze zdobyła 3 złote medale Mistrzostw Polski i jeden srebrny. Życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

O gminie

Przydatne odnośniki

epuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdbaner www solary-147x93turystykawykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

Sprawy Obywatelskie

77 obywatel gov pl

 

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)