Sukcesy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Kraśnik !!!

W dniu 10 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Trzydniku Dużym odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systemu CTiF. W zmaganiach udział wzięło 12 drużyn reprezentujące poszczególne gminy(w tym 4 dziewczęce). Z Gminy Kraśnik udział wzięło 3 drużyny: MDP Stróża ( drużyna chłopięca i dziewczęca), MDP Podlesie (drużyna chłopięca).

Rywalizacja toczyła się w 2 konkurencjach to jest ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 400m z przeszkodami. W klasyfikacji końcowej drużyny zajęły następujące miejsca: MDP Stróża (drużyna dziewczęca) I miejsce awansując tym samym na zawody wojewódzkie, MDP Stróża (drużyna chłopięca) II miejsce, MDP Podlesie (drużyna chłopięca) VI miejsce.

20 czerwca 2018 roku w Parczewie odbyły się Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, gdzie drużyna dziewczęca MDP Stróża zajęła V miejsce. Gratulujemy naszym drużynom i życzymy kolejnych sukcesów.

received 1024635904350541

received 1024635907683874